Wiadomości motoryzacyjne

wiadomosci motoryzacyjne

Przydatne przedmioty w samochodzie

W samochodzie jest cała masa schowków, warto jednak mieć tam potrzebne akcesoria. Tak, aby w czasie podróży można było z nich skorzystać. Co więc warto zawsze mieć w samochodzie?

Ładowarka zapasowa

Wyobraź sobie, że pewnego dnia jedziesz na bardzo ważne spotkanie, w dodatku do zupełnie innego miasta. Jesteś umówiony na godzinę, ale z jakiegoś powodu wiesz, że się spóźnisz, warto by więc było poinformować osoby, które na Ciebie czekają. Jednak, nie masz możliwości tego zrobić, bo telefon pada z zimna. A ładowarki z domu nie zabrałeś, no to klops… Ale co, gdybyś wtedy miał zapasową ładowarkę, taką z wejściem do zapalniczki samochodowej, albo jeśli masz wejście USB w aucie? No właśnie chwila i telefon można by jeszcze trochę podładować, chociażby dla tej, jednej ważnej rozmowy.

Chusteczki nawilżone

Nie raz przekonałem się, że w samochodzie warto mieć nawilżone chusteczki. Bo czasem coś się wyleje, albo ręce są mocno klejące, od jedzenia w podróży, czy nawet poprawy śrubek w pod maską. A ręce od smaru, mogą być naprawdę brudne, tymczasem nikt przecież nie chce mieć brudnej tapicerki, czy ubrania. Nie wspominając o tym, jak źle się wówczas prowadzi, bo kierownica też mogłaby się ubrudzić i w dodatku ślizgać w rękach.

Batony proteinowe

Chociaż nie warto mieć zbyt dużych ilości jedzenia, zwłaszcza w samochodzie, gdyż może się ono zwyczajnie zepsuć, a wtedy będzie problem. Jednak jeśli chodzi o batoniki proteinowe, to są one pakowane szczelnie, a poza tym są zdrowe i zawsze warto mieć takie coś w podróży, albo na nieprzewidziane okoliczności.

Rękawiczki ochronne

To takie specjalne rękawice, które chronią dłonie przed ślizganiem się, ale mogą się również przydać, kiedy jest już trochę zimno. To nic, że masz w samochodzie klimatyzację. Po pierwsze jej używanie jest mało zdrowe, a po drugie, mogą Ci zmarznąć, same dłonie, a najlepiej jest je ugrzać w dobrej jakości rękawiczkach. Najlepiej jeśli są one wykonane z ekologicznej skóry, albo czegoś podobnego, dobrej jakości. One mogą być też przydatne w przypadku konieczności dokonania małej naprawy, albo zmiany koła.

Post a Comment