Kupujemy Mercedesa w Szczecinie. W tym miejscu warto zacząć poszukiwania

[REKLAMA]

Zakup samochodu klasy premium to bardzo ekscytujący moment – i to nawet wtedy, gdy mówimy o aucie z drugiej ręki. Dokładnie takie emocje towarzyszą nabywcom pojazdów marki Mercedes-Benz, która w naszym kraju cieszy się wyjątkową estymą. Jeśli przymierzasz się do zakupu Mercedesa w Szczecinie, to z naszego artykułu dowiesz się, gdzie warto zacząć poszukiwania odpowiedniego egzemplarza.

Autoryzowany salon niemieckiej marki

Salon to oczywisty wybór dla osób, które planują zakup fabrycznie nowego samochodu marki Mercedes-Benz. Dealer zaprezentuje Ci aktualną gamę modelową producenta, umożliwiając bliskie zapoznanie się z poszczególnymi samochodami dostępnymi dla klientów salonu, przymierzenie się do nich, ocenienie przestronności wnętrza czy pojemności i ustawności bagażnika.

Jeśli zależy Ci na tym, aby wizyta w salonie nie ograniczała się tylko do obejrzenia aut, ale też umożliwiła Ci uzyskanie fachowego doradztwa, pomocy w skonfigurowaniu samochodu oraz zakończyła się otrzymaniem konkretnej, bardzo atrakcyjnej oferty, to na dobry początek wybierz się do autoryzowanego salonu Mercedesa w Szczecinie – DDB Auto Bogacka.

Na miejscu czekają na Ciebie doświadczeni doradcy, którzy są do Twojej dyspozycji, zapewniając indywidualną obsługę, pełne zaangażowanie w proces wyboru i konfiguracji samochodu oraz przygotowania oferty.

Odwiedzając rekomendowany przez nas salon Mercedesa w Szczecinie zyskujesz pewność, że zostanie Ci zaprezentowana aktualna oferta modelowa marki, w tym obejmująca samochody z coraz bardziej poszukiwanym przez nabywców napędem elektrycznym.

Szukasz używanego Mercedesa w Szczecinie? Kup samochód z gwarancją producenta

Ta porada może być dla Ciebie zaskakująca, ponieważ panuje powszechne przekonanie, że autoryzowane salony zajmują się wyłącznie sprzedażą pojazdów nowych. Tymczasem praktycznie każdy dealer ma dziś w swojej ofercie także auta z drugiej ręki.

Jeśli więc planujesz zakup używanego Mercedesa w Szczecinie, to wizyta w salonie Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka może być bardzo dobrym pomysłem. W ofercie salonu znajdziesz duży wybór samochodów używanych, w tym tych najbardziej poszukiwanych, czyli objętych programem Mercedes-Benz Certified.

Auta zaliczone do tego programu przechodzą rygorystyczną kontrolę techniczną, mają drobiazgowo sprawdzoną historię, w większości pochodzą z polskich salonów, a ich zakup nie wiąże się z żadnym ryzykiem – potwierdzeniem tego jest gwarancja producenta.

Umów się na jazdę testową w dogodnym terminie

Decyzja o zakupie samochodu, szczególnie tej klasy, nigdy nie jest prosta i wymaga dokładnego przemyślenia. Naturalne, że przyszły właściciel chce sprawdzić wstępnie wybrane auto, co umożliwia odbycie jazdy testowej w realnych warunkach drogowych.

W Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka jazda testowa jest dostępna dla szerokiej gamy modeli, zarówno nowych, jak i używanych. Możesz się na nią umówić wygodnie przez Internet, wypełniając krótki kwestionariusz na stronie dealera.

Kompleksowa obsługa procesu zakupowego

Zakup samochodu w salonie Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka to bardzo przyjemne doświadczenie. Indywidualny doradca będzie pilotować cały proces od momentu wyboru konkretnego auta, aż po jego wydanie nowemu właścicielowi.

W salonie możesz również liczyć na przedstawienie bardzo korzystnej oferty finansowania zakupu pojazdu, w tym leasingu dla firm czy kredytu dla osób prywatnych. Koniecznie zapytaj także o pakiet dealerski ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych.

Po nowego lub używanego Mercedesa zajrzyj do salonu Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka

Wybierając rekomendowany przez salon Mercedesa w Szczecinie, stawiasz na wysoki standard obsługi, profesjonalizm, bezpieczeństwo i swoją satysfakcję z codziennego użytkowania zakupionego pojazdu.

Salon mieści się przy ulicy Mieszka I 30. Warto wcześniej skontaktować się z jego doradcą i umówić na indywidualną prezentację samochodu, który Cię zainteresował.

Już teraz zapoznaj się z pełną ofertą dealera Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka w Szczecinie dostępną na stronie internetowej https://www.ddb.mercedes-benz.pl/.

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa