Pomoc drogowa – działamy w dzień i w nocy

[REKLAMA]

Tak w wielkim skrócie czym się zajmujemy: masz awarie auta, złapałeś gumę, zabrakło Ci paliwa, zatankowałeś niewłaściwe, wjechałeś w nieznany teren – zakopałeś się  lub miałeś kolizję dzwonisz, a my w jak najkrótszym czasie dojeżdżamy  pomagamy, rozwiązujemy problem. Pomagamy też w rozmowach z obcojęzyczną policją. Możesz do nas dzwonić 24/H w każdy dzień tygodnia, my nie odpoczywamy, jesteśmy zawsze gotowi do pomocy.  Staramy się dojechać w jak najkrótszym czasie, wiemy co to znaczy stać i czekać na pomoc. Najgorsze są ciemne  i zimne noce, wtedy powiemy ci jak zabezpieczyć siebie, twoich bliskich i twoje auto, żebyś mógł bezpiecznie na nas poczekać. Posiadamy warsztat mobilny, mobilną stacje diagnostyczną odczytującą błędy w pojeździe, przenośny sprzęt do odpalania pojazdów, pompę do spuszczania paliwa, nawet profesjonalistą zdarza się zatankować niewłaściwe paliwo, to też nie jest żaden problem. Możesz też zawsze do nas zadzwonić po poradę to nic nie kosztuje, jeżeli nie pomożemy to podsuniemy, podpowiemy inne rozwiązanie.

W różnych regionach przygranicznych mamy swoje zaprzyjaźnione warsztaty samochodowe jak i zakłady wulkanizacyjne. One też są nastawione na szybką i profesjonalną pomocy. Wiemy doskonale, że niekiedy Nasi klienci są bardzo daleko od domu i bardzo im zależy na szybkiej i konkretnej pomocy. W razie poważnej awarii jesteśmy w stanie znaleźć tobie i twoim bliskim przyjazny hostel lub hotel, abyście mogli odpocząć i poczekać na swoje auto.

Jesteśmy nastawieni na jak najlepszą pomoc, w razie potrzeby lub kryzysu dowieziemy  świeże domowe kanapki, zimne napoje, pyszną kawę lub po prostu zajedziemy i kupimy co potrzebujesz np. coś dla twoich pociech. Nie stanowi dla nas to żadnego problemu.  Wiemy i rozumiemy niekiedy stoisz od nas daleko np. w niemieckiej krainie. Tam też dojedziemy i pomożemy.

Posiadamy profesjonalne samochody, zawsze czyste, zatankowane, które wyjeżdżają zaraz po uzyskaniu lokalizacji klienta.  Nie wiesz co to lokalizacja zaraz wytłumaczymy nie musisz wszystkiego wiedzieć, ale dzięki temu szybko znajdziemy gdzie stoisz. A więc krok pierwszy: wchodzimy w najczęściej używaną przez podróżujących aplikację Google Maps. W prawym dolnym rogu naciskamy przycisk oznaczony jako tzw. „celownik” , który pokaże naszą dokładną pozycję – przeważ jest to niebieski punkt na mapie . Następnie przytrzymujemy ten punkcik i po chwili na dole ekranu wyświetlą nam się funkcję. Jedna z nich to udostępni lokalizację. Po naciśnięciu tej opcji wpisujemy numer telefonu odbiorcy i wysyłamy w formie SMS-a. Otrzymana lokalizacja dokładnie wskaże miejsce postoju i nie będziemy się musieli szukać i tracić cennego dla obu stron czasu.

Możesz się  z nami komunikować za pomocą: standardowego telefonu, wiadomości SMS, czy też  WhatsApp lub Messengera. Odbieramy i odpisujemy zawsze.

Musisz pamiętać, że pomoc drogowa jedzie tzw. „kółko” czyli od momentu wyjazdu z bazy do powrotu do niej.  Tak liczona jest trasa, ale nie martw się dostosujemy cenę, aby każda ze stron była zadowolona i chętnie skorzysta ponownie z naszych usług.

Dodaj komentarz

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa